Kuşadası Service'e hoşgeldiniz!

Kuşadasında neredeyse her konuda size yardımcı olacak tek Rehber, Kuşadası Service sizi tanımaktan mutluluk duyar.

Çatı Tamiri, Çatı Aktarma, Çatı İzolasyonu

Anahtar Teslim Tadilat

Kiremit çatı su ve ısı izolasyonu

Kiremit çatı kaplaması altında çatı tahtası üzerine yapılacak su izolasyonu uygulamaları çatı karkasının ömrünü uzatmakta, ileride çıkabilecek bakım maliyetlerinin minimuma indirmektedir. Doğru yapılmış kiremit çatı su izolasyonu uygulaması sonucunda çatıdaki kiremitlerin uçması durumda bile çatı su geçirimsizliğini koruyarak meydana gelebilecek hasarın baştan önlenmesini sağlamaktadır. Kiremit çatılarda kiremit altına XPS kullanılarak ısı kaybı minimize edilir ve binaların enerji verimliliği arttırılır.

Teras çatı su ve ısı izolasyonu

Binalarda son yıllarda aranan yaşam alanlarından birisi olarak teraslar öne çıkmaktadır. Teras çatılarda yapılacak su izolasyonu altında bulunan yaşam alanını riske atmadan konforlu yeni yaşam alanı kazanmak için vazgeçilmez bir detaydır.Su izolasyonundan sonra yüksek densiteli XPS kullanılarak teras çatıdan oluşan ısı kaybı engellenir.

Her iki tip çatı su izolasyonlarına eklenecek ısı izolasyon uygulamaları ile de enerji tasarrufu sağlayarak izolasyon için harcanan bedeli kısa sürede geri kazanma imkanı yaratacaktır.

Bize ulaşmak çok kolay, bize telefon açarak, sayfanın sol tarafındaki Canlı Yardım a tıklayarak anında cevap alabilir veya altdaki Keşif Formunu doldurabilir 24 saat içerisinde biz sizi arayabiliriz.

 

 

Adres:
Kuşadası Service

Süleyman Demirel Blv. Kural İş Merkezi No:82-D
Kuşadası / Aydın
Tel: +90 256 614 40 77Cep: +90 541 614 40 77