Kuşadası Service'e hoşgeldiniz!

Kuşadasında neredeyse her konuda size yardımcı olacak tek Rehber, Kuşadası Service sizi tanımaktan mutluluk duyar.

Fayans, Seramik, Mermer Ustaları

Seramik, Mermer işleri

Fayans, Seramik ve Mermer işleri

Kuşadası’nda Fayans, Seramik, Kalebodur, Granit, Cam Mozaik, Btb (betebe), Cam Tuğla, duvar, yer zemin düzenlemeleri (şap, sıva) işleriniz için TELEFON ederek yada Taleb Formu göndererek usta ve hizmet talebinde bulunabilirsiniz...

Fayans, Seramik, Kalebodur, Granit, Cam Mozaik gibi ürünler özellikle daha düzgün bir yüzeye sahip oldukları görünüş, estetik ve temizlik açısından evinizin daire iç dekorasyonunda, örneğin mutfak, banyo, koridor, tuvalet duvarlarını süslemek ve göze hoş göründükleri için tercih edilirler. Bununla birlikte fayans seramik granit kalebodur gibi ürünler dış mekanlarımızdada örneğin bina cephe kaplamaları, teras, işyeri, ofis, balkon, villa, havuz, bina girişleri, alış veriş merkezleri, hastane gibi alanlarda genelde tercih edilen ürünlerdir. Dış mekanlarda özellikle teras, balkon ve havuz gibi mekanlarda, öncelikle su yalıtımı yapılmalı daha sonra fayans döşeme işlemi gerçekleştirilmelidir.

Duvar ve zeminin uygulamaya hazırlanması mevcut eski fayans yada seramiklerin kırım sökümü, Kırımdan sonra duvar sıva zemin şap ile uygulamaya hazır hale getirilmelidir, daha sonra tarafınızdan seçilen ürünün döşeme işlemi yapılmalıdır. Bu tadilat işleri için işin ehiline ihtiyaç vardır.

Fayans yapılacak alanlarda, Özel Tasarımlarınızda, Sistemin düzgün şekilde belirlenmesi, Çalışabilmesi ve çevreye zarar vermeden nasıl yapılması gerektiği konusunda, fayans ustası fiyatları, diğer bir çok kriteri değerlendirmek üzere uzman ekibimizden keşif talep edebilirsiniz.
Kuşadası’nda fayans döşeme fiyatının keşiften sonra belirlenmesi daha sağlıklı olacaktır.

Bize ulaşmak çok kolay, telefon açarak, sayfanın sol tarafındaki kırmızı Canlı Yardım sekmesine tıklayıp anında cevap alabilir veya altdaki Talep Formunu doldurabilir 24 saat içerisinde biz sizi arayabiliriz.

 

 

Adres:
Kuşadası Service

Süleyman Demirel Blv. Kural İş Merkezi No:82-D
Kuşadası / Aydın
Tel: +90 256 614 40 77Cep: +90 541 614 40 77